دومین نمایشگاه تخصصی شرکت های دانش بنیان خلاق و فناور

 

دومین نمایشگاه شرکتهای دانش بنیان، خلاق و فناور کشور در تاریخ ۱۹-۲۲ مهرماه ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه حدود ۳۰۰ شرکت برتر از میان بیش از ۳۷۰۰ شرکت دانش بنیان و خلاق انتخاب خواهند شد. ویژگی منحصر به فرد این نمایشگاه این است که تنها شرکتهای دانش بنیان و خلاق امکان حضور در آن را دارا می باشند. دسته بندی های موضوعی نمایشگاه شامل برق؛ الکترونیک؛ مخابرات و ارتباطات؛ فناوری اطلاعات؛ اینترنت اشیاء؛ هوش مصنوعی؛ کلان داده؛ تجهیزات پزشکی؛ کنترل، اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق؛ رباتیک؛ شهر هوشمند و حمل و نقل هوشمند؛ کشاورزی، شیلات، باغداری و دامداری؛ نفت، گاز و پتروشیمی؛ تجهیزات آزمایشگاهی؛ تجهیزات ساخت و تولید؛ مواد پیشرفته؛ داروهای پیشرفته؛ فناوری های فرهنگی؛ بیوتکنولوژی و … می باشد.

از اهداف این نمایشگاه می‌توان از بازارسازی و ارتقای حجم فروش شرکت های دانش بنیان، افزایش سهم اقتصاد دانش بنیان در کل اقتصاد کشور، کمک به توسعه اقتصاد مقاومتی در کشور، شبکه سازی و هم افزائی شرکتهای دانش بنیان، نمایش توانمندی های واقعی کشور، ارتقای صادرات دانش بنیان نام برد.

شرکت برسا نوین رای  به عنوان اولین تولیدکننده زیرساخت تولید نرم افزارهای سازمانی( سیستم ساز ) کاملا ایرانی،  با بیش از یک دهه قدمت  در غرفه ۲۵ سالن گلستان  از ساعت ۹ لغایت ۱۹ در خدمت شما عزیزان می باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *